Szeretnél spanyolos közegben dolgozni? Vár a Granada Nyelviskola!

Jó szervező vagy és beszélsz spanyolul? Lehet, hogy pont Téged keresünk a Granada Spanyol Nyelviskola oktatásszervező-recepciós pozíciójára!

A Granada Spanyol Nyelviskola oktatásszervező-recepciós munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, I. ker. Hattyú utca 16. (Nem távmunka!)
ELVÁRÁSOK:
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • kiváló szervezőkészség
  • dinamikus, pörgős személyiség
  • önálló munkavégzés
  • ambíció, tanulékonyság
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • türelem
FELADATOK:
  • offline és online nyelvtanfolyamok szervezése, csoportok koordinálása
  • kapcsolattartás érdeklődőkkel, diákokkal, tanárokkal telefonon és írásban
  • adminisztráció, számlázás
  • programok szervezése
  • weboldal aktualizálása, hírlevél küldése
AMIT KÍNÁLUNK:
  • jó közösség, jó csapat
  • nagyon jó munkahelyi légkör
  • sokrétű munkakör
  • nyelvtanulási lehetőség, spanyoltudás fejlesztése
Kezdés: 2022.július vége/augusztus
Nyelviskolánk közel 10 éves múltra tekint vissza, a Széna térnél található. Kizárólag spanyol nyelvet oktatunk, online és tantermi formában egyaránt, s emellett számos kulturális és közösségépítő programot is szervezünk, pl.: túrázás, korcsolyázás, karácsonyozás.
Családias a légkör, s kiemelten fontosnak tartjuk, hogy a diákok szeressenek hozzánk járni valamint a tanárok is örömmel végezzék munkájukat. Ehhez elengedhetetlen (még) egy motivált, pörgős, kommunikatív oktatásszervező-recepciós, akit most keresünk.
Ha szeretnél 6 vagy 8 órában a Granadás csapat tagja lenni, küldd el fényképes szakmai önéletrajzod a [email protected] címre nettó fizetési igényed megjelölésével.

Start typing and press Enter to search